Kokį paslaugų produktą gauna jaunieji?

Nepriklausomai nuo fotografavimo varianto Jūs gaunate kompaktinį diską su sutvarkytomis fotografijomis, paruoštomis spaudai ir peržiūrai. Papildomai galite rinktis vestuvinį albumą arba vestuvinę fotoknygą. Turime platų albumų pasirinkimą, pradedant nedideliais 20 nuotraukų albumėliais baigiant prestižiniais albumais galinčiais talpinti 80 ir daugiau 30x45cm formato nuotraukų.

Nežinau, kur norėčiau fotografuotis, ar galite pasiūlyti vietų fotografavimuisi?

Žinoma! Esame fotografavę beveik visuose Lietuvos miestuose, aplankę daugelį išskirtinių Lietuvos vietovių, todėl galėsime patarti ir dėl fotosesijos vietų.

Kuo pasižymi jūsų fotografavimo stilius?

Pirmiausiai tai akylas šventės dokumentavimas. Svarbios akimirkos, tikros emocijos, smulkios detalės visa tai turi būti užfiksuota. Neveltui priklausome pasaulinei vestuvių fotožurnalistų asocijacijai (WPJA) kuri vienija geriausius šios srities profesionalus iš viso pasaulio. Geriausiai mūsų stilių apibūdina mūsų fotografijos.

Kokio dydžio užstatas? Kaip vyksta atsiskaitymas už paslaugas?

Pasirašius paslaugų teikimo sutartį paliekamas 20% sutartos sumos dalies užstatas. Vestuvių dieną baigus darbą sumokama 40% bendros sumos dalis, o likusi 40% dalis sumokama kai atsiimate galutinį darbo rezultata arba vestuvių dieną jeigu Jums patogiau. Sumokėti galima grynais arba banko pavedimu. Esant pageidavimui išrašome kvitus.

Noriu užsisakyti jūsų paslaugas, bet esu užsienyje. Ką galime daryti tokiu atveju?

Dabar tai dažnai pasitaikanti situacija. Tokiu atveju sudarome elektroninę paslaugų teikimo sutartį. Viską aptariame laiškais arba pokalbyje skype. Tuomet mes vienu egzemplioriumi surašome paslaugų teikimo sutartį su punktu, kad sutartis iš Jūsų pusės yra patvirtinima pervedant užstatą į mūsų sąskaitą su unikaliu įmokos kodu ir mokėjimo paskirtimi. Ši mūsų jau pasirašyta sutartis perfotografuojama ir RAW bylą ( nepakoreguojama kompiuterinė byla ) persiunčiama Jums. Tuomet Jūs iki sutartyje nurodytos datos pervedate užstatą ir sutartis abipusiškai įsigalioja. Sutartyje taip pat nurodoma, kad skaitmenė RAW byla turi vienodą juridinę galia kaip ir sutarties dokumentas.

Ar fotografuojate visoje Lietuvoje?

Taip. Galime fotografuoti ir už Lietuvos ribų.

Ar darote juodai baltas fotografijas?

Taip. Fotografuojame RAW formatu, vėliau kiekvieną fotografiją tvarkome ir jeigu manome, kad yra poreikis arba dvi fotografijos panašios vieną darome juodai baltą. Reikia paminėti, kad mūsų juodai baltos fotografijos tai nėra spalvotos fotografijos paprastai konvertuotos į juodai baltą formatą. Konvertuodami iš RAW į juodai baltą fotografiją mes naudojame specialią savo metodiką. Esant poreikiui taip pat galime padaryti ir "sepia" arba senos fotografijos imitaciją.

Sepia:

Ar retušuojate, koreguojate fotografijas?

Taip, kadangi fotografuojame RAW formatu vėliau kiekvieną fotografiją tvarkome, jeigu reikia koreguojame spalvų balansą, kontrastą, šviesumą/tamsumą. Esant pageidavimui galime pašalinti ir nepageidaujamus kosmetinius trukūmus.

Pavyzdys:

Kiek fotografijų atiduodate?

Priklausomai nuo fotografavimo laiko, ar dirbame vienas ar dviese.  Paprastai kompaktiniame diske būna nuo 300 sutvarkytų fotografijų paruoštų spausdinimui ir peržiūrai internete. O fotografuojant dviese, dviejų dienų vestuves sutvarkytų fotografijų skaičius gali viršyti ir 800.

Per kiek laiko atiduodate darbo rezultatą?

Galutinį darbo rezultatą pateikiame per 1 ar 2 mėnesius priklausomai nuo planuojamo užimtumo. Jeigu užsakomos ir video paslaugos rezultatą pateikiame per 3 mėnesius. Datą iki kada įsipareigojame pateikti rezultatą įrašome į paslaugų teikimo sutartį.